• سال رونق تولید

  سال رونق تولید

  مقام معظم رهبری: آنچه مهم است، این است که همه باید سخت کار کنند. بنده در شعارهای سالها معمولاً مخاطب را مسئولین قرار میدادم؛ امسال مخاطب، همه‌ی آحاد ملّت و از جمله مسئولین خواهند بود.
 • سال رونق تولید

  سال رونق تولید

  رییس جمهور: سال تولید ملی در کنارش اشتغال و خودکفایی و نشاط هم در جامعه خواهد بود.
 • سال رونق تولید

  سال رونق تولید

  رییس مجلس: برای حمایت از کالای ایرانی باید اعتماد مردم جلب شود و متولیان دولتی اقتصاد و تولیدکنندگان بخش خصوصی سهم بسزایی در این مهم دارند.
 • 1
 • 2
 • 3

اطلاعیه مهم در خصوص فعالیت‌های بنیاد علمی دانش پژوهان و بنیاد علوم و فنون

نظر به سوء استفاده از نام بنیاد علمی دانش پژوهان و بنیاد علوم و فنون و جعل گسترده مجموعه جاعل مدارک تحصیلی در تهران، مشهد، اصفهان، گرگان، یزد و سایر نقاط کشور و همچنین جعل امضای مدیر عامل بنیاد جناب آقای محمد بالی، لازم به ذکر است مراکز فوق الذکر از مهر ماه 1397 کلیه فعالیت‌های خود را در زمینه‌های آموزشی و پژوهشی متوقف نموده که البته این به کلیه سازمان‌های امنیتی و متولی آموزشی کشور اطلاع داده شده است. همچنین علیه جاعلین و ناشرین اخبار کذب، نزد دستگاه محترم قضایی طرح دعوی شده است. لذا به اطلاع کلیه هموطنان عزیز می‌رساند هر نوع فعالیتی در سطح کشور به نام بنیادهای مذکور تخلف و جعلی بوده و فاقد وجاهت قانونی می‌باشد.

*جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 09122781310 تماس و یا با آدرس ایمیل mohamad_bali@ymail.com مکاتبه فرمایید.

با احترام

روابط عمومی


تمامی حقوق مادی و معنوی سایت برای مجمع مدیران و فعالین اقتصادی کشور محفوظ می باشد.

"مجمع مدیران و فعالین اقتصادی کشور" به شماره ثبت 284487 یک تشکل طرف قرارداد سازمان‌ها و نهادهای ملی و بین‌المللی است که با عنایت به سیاست‌های دولت جمهوری اسلامی ایران و در راستای سازمان‌دهی و بهبود بخشیدن به امور مدیریتی، اقتصادی، آموزشی و پژوهشی مدیران و فعالین اقتصادی طی چهارده کمیسیون‌ تخصصی، با تکیه بر الطاف پروردگار و بهره‌مندی از پشتوانه علمی و تخصصی هیات موسس، مبتنی بر اساسنامه و آیین‌نامه مصوب مجمع تاسیس و آغاز به کار نموده است.